چهارمین سالگرد فعالیت کوینکس

صرافی ارز دیجیتال کوینکس coinex در سالگرد چهارمین سال فعالیت خود به کاربران خود چنین میگوید:

نامه تشکر به مناسبت چهارمین سالگرد CoinEx:
از طریق Bear and Bull، Together 4ever

کاربران عزیز CoinEx، امیدواریم این نامه برای شما خوب باشد.

برای بسیاری از ما، 24 دسامبر شب کریسمس یا فقط یک روز معمولی است. اما برای CoinEx، این روز به یاد ماندنی است.

کوین اکس که در اوج کریپتو متولد شد، دوران سختی را پشت سر گذاشت

در سال 2017، چهار سال پیش، سرمایه‌گذاران از سراسر جهان در زمان اوج خود به بازار کریپتو هجوم آوردند، و همچنین در سال 2017 است که جهان تولد CoinEx را پذیرفت. همراه با میلیون‌ها سرمایه‌گذار بلاک چین، شاهد رونق کریپتو بودیم و از آن بهره بردیم. بدون شعارهای بیش از حد یا تبلیغات پر زرق و برق، CoinEx با تکیه بر ظرفیت فنی عظیم و خدمات جامع کاربر، جای پایی در بازار ارزهای دیجیتال به دست می‌آورد و همراه با همه شما وارد ماجراجویی ارزهای دیجیتال می‌شود.

CoinEx با تجربه وحشت کریپتو در سال 2018 و رکود بازار در سال 2019، به ناچار تلاش کرد تا تحت تأثیر همه‌گیری کووید-19 در سال 2020 به جلو حرکت کند. از این روزهای سخت، ما درس‌های زیادی آموخته‌ایم که از منجلاب عبور کنیم و به ادامه راه خود ادامه دهیم. تا سال 2021 با اعتقادی تزلزل ناپذیر به ارزهای دیجیتال.

در چهار سال گذشته، بسیاری از کاربران وفادار ما که با CoinEx شکوه ارزهای دیجیتال را پشت سر گذاشته‌اند، ممکن است جامعه بلاک چین را ترک کرده باشند، با این حال برخی از آنها پشتکار زیادی در مواجهه با روزهای سخت از خود نشان داده‌اند و هنوز هم امروز در کنار ما هستند. از شرکت شما قدردانی کنید هیچ میانبری برای موفقیت وجود ندارد، اما با تعهد و پشتکار، مسیرهایی وجود خواهد داشت.

CoinEx که از طریق تلاش های انباشته به شهرت می رسد، به راهپیمایی جهانی خود ادامه خواهد داد

با نگاهی به گذشته، سال 2021 را سالی حیاتی برای کوین اکس می دانیم:

در مارس 2021، ما شروع به گسترش حضور جهانی در 16 منطقه زبان کردیم و یک دروازه رمزنگاری برای کاربران بیش از 100 کشور و منطقه ایجاد کردیم. در ماه ژوئیه، زمانی که خرید مجدد و سوخت CET به بالاترین حد خود رسید، شبکه اصلی CoinEx Smart Chain (CSC)، یک زنجیره عمومی که برای امور مالی باز متولد شده بود، راه اندازی شد. از امروز، بیش از 6 میلیارد CET سوزانده شده است، و همچنان به ارزش افزوده به اکوسیستم CoinEx ادامه می دهد.

از نظر طراحی محصول، ما یک ارتقاء رابط کاربری تمام‌بعدی انجام داده‌ایم تا رابط بصری دلپذیرتری ارائه دهیم. همچنین، ما تجربه کاربری معاملات آتی را بهینه‌سازی کرده‌ایم و نقدینگی در سطح پلت‌فرم خود را به‌طور کامل بهبود بخشیده‌ایم، علاوه بر این، مزایای بیشتر کاربر و خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را معرفی می‌کنیم.

در سال 2021، جمع آوری دارایی های رمزنگاری نوآورانه و فهرست کردن پروژه های با کیفیت بالا همچنان اولویت ماست. تا کنون، کوین اکس بیش از 400 دارایی نوآورانه درجه یک را معرفی کرده است تا به کاربران کمک کند ارزهای دیجیتال امیدوارکننده را انتخاب کنند و دست برتر را به دست آورند. ما با تکیه بر استراتژی جهانی سازی مترقی، نفوذ بین المللی قابل توجهی ایجاد کرده ایم. چنین تلاش هایی زمانی نتیجه داده است که CoinEx در این لحظه بیش از 3 میلیون کاربر دارد.

CoinEx که بر اساس ذهنیت تیم اول تأسیس شده است، استعدادها را از سرتاسر جهان ارزشمند می‌داند و جذب می‌کند. در سال 2021، ما برنامه استخدام شرکای جهانی کوین اکس را منتشر کردیم، که علاقه مندان بیشتری به بلاک چین را برای ماجراجویی مشترک جهانی شدن به کوین اکس می آورد.

قبل از خوشامدگویی به موفقیت‌های بی‌شماری که در چهار سال آینده در انتظار ما هستند، در این لحظه در چهارمین سالگرد کوین‌اکس، می‌خواهیم صمیمانه‌ترین قدردانی خود را از دوستان قدیمی خود ابراز کنیم، زیرا چشم‌انداز یک دنیای جدید بلاک چین را در چهار سال گذشته با ما به اشتراک گذاشتند. ; و به دوستان جدید، برای انتخاب CoinEx به عنوان یک حرکت اعتماد و تشویق. این نامه کوتاه تر از آن است که تمام تشکر ما را بیان کند. با این حال، ما امیدواریم که به شما نشان دهیم که چقدر برای ما با آن مهم هستید. CoinEx بیش از چهار سال در خدمت شما بوده و خواهد بود. همانطور که داستان ما به فصل جدیدی تبدیل می شود، ما با هم 4 خواهیم بود.


منبع: کوینکس coinex

ثبت نام در صرافی کوینکس