افزونه گوگل لیستینگ و گوگل ادز Google Listings & Ads

گوگل لیستینگ و گوگل ادز (Google Listings & Ads)، نمایش محصولات خود را برای خریداران در سراسر گوگل (Google) ساده می کند. چه در تبلیغات دیجیتال کاملاً تازه کار باشید و چه یک متخصص بازاریابی، می‌توانید به صورت رایگان و با تبلیغات دامنه دسترسی خود را گسترش دهید و تجارت خود را توسعه دهید.

فروشگاه خود را با گوگل همگام کنید تا محصولات را به صورت رایگان فهرست کنید، تبلیغات پولی اجرا کنید و عملکرد خود را مستقیماً از داشبورد فروشگاه پیگیری کنید.

امکانات و ویژگی های گوگل لیست و گوگل ادز:

  • فروشگاه خود را به طور یکپارچه با Google Merchant Center متصل کنید.
  • با لیست های رایگان به خریداران آنلاین دسترسی پیدا کنید.
  • با کمپین های Performance Max، ترافیک فروشگاه و فروش را افزایش دهید.
    فروشگاه خود را یکپارچه وصل کنید

با Google Merchant Center ادغام شوید تا اطلاعات مربوط به فروشگاه و محصول را در گوگل (Google) آپلود کنید. محصولات شما به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌شوند تا اطلاعات را برای فهرست‌های رایگان، گوگل ادز Google Ads و سایر خدمات Google در دسترس قرار دهند.

یک حساب Merchant Center جدید ایجاد کنید یا یک حساب موجود را پیوند دهید تا فروشگاه خود را به‌صورت رایگان و با تبلیغات فهرست کنید و محصولات را در سراسر Google فهرست کنید.
شما می توانید از طریق لیست های رایگان به خریداران آنلاین دسترسی پیدا کنید

محصولات واجد شرایط را به خریدارانی که به دنبال آنچه شما ارائه می‌دهید به نمایش بگذارید و با فهرست‌های رایگان گوگل در برگه خرید، ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید.

فروشگاه هایی که در ایالات متحده فعالیت می کنند می توانند، محصولات خود را در جستجوی Google، Google Images و Gmail نیز بیابند.

در کشورهای پشتیبانی‌شده برای فهرست‌های رایگان Google با Google Ads ترافیک و فروش فروشگاه افزایش می یابد.

کسب و کار شما با کمپین های Performance Max رشد می کند.

شما می توانید یک کمپین تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات خود در جستجوی Google، خرید، YouTube، Gmail و شبکه نمایش ایجاد کنید.

حساب Google Ads خود را متصل کنید، بودجه انتخاب کنید و کمپین خود را مستقیماً از داشبورد ووکامرس WooCommerce خود راه اندازی کنید. همچنین می توانید تجزیه و تحلیل کمپین ها را بررسی کنید و به گزارش های خودکار دسترسی داشته باشید تا به راحتی ببینید که تبلیغات شما چگونه کار می کند.

کمپین ها

کشورها و ارزهای پشتیبانی شده برای کمپین‌های Performance Max می توانند با اولین 500 دلار خود را خرج کنند، و 500 دلار اعتبار تبلیغاتی از گوگل دریافت کنند!

یک حساب Google Ads جدید از طریق Google Listings & Ads ایجاد کنید و یک کد تبلیغاتی به طور خودکار روی حساب شما اعمال می شود. شما 60 روز فرصت دارید تا 500 دلار برای دریافت اعتبار تبلیغاتی 500 دلاری خرج کنید.


متن اصلی ترجمه شده

گوگل لیستینگ و گوگل ادز (Google Listings & Ads) نمایش محصولات خود را برای خریداران در سراسر Google ساده می کند. چه در تبلیغات دیجیتال کاملاً تازه کار باشید و چه یک متخصص بازاریابی، می‌توانید به صورت رایگان و با تبلیغات دامنه دسترسی خود را گسترش دهید و تجارت خود را توسعه دهید.فروشگاه خود را با Google همگام کنید تا محصولات را به صورت رایگان فهرست کنید، تبلیغات پولی اجرا کنید و عملکرد را مستقیماً از داشبورد فروشگاه خود پیگیری کنید.با لیست ها و تبلیغات گوگل:- فروشگاه خود را به طور یکپارچه با Google Merchant Center متصل کنید.- با لیست های رایگان به خریداران آنلاین دسترسی پیدا کنید.- با کمپین های Performance Max، ترافیک فروشگاه و فروش را افزایش دهید.فروشگاه خود را یکپارچه وصل کنیدبا Google Merchant Center ادغام شوید تا اطلاعات مربوط به فروشگاه و محصول را در Google آپلود کنید. محصولات شما به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌شوند تا اطلاعات را برای فهرست‌های رایگان، Google Ads و سایر خدمات Google در دسترس قرار دهند.یک حساب Merchant Center جدید ایجاد کنید یا یک حساب موجود را پیوند دهید تا فروشگاه خود را به‌صورت رایگان و با تبلیغات فهرست کنید و محصولات را در سراسر Google فهرست کنید.با لیست های رایگان به خریداران آنلاین دسترسی پیدا کنیدمحصولات واجد شرایط را به خریدارانی که به دنبال آنچه شما ارائه می‌دهید به نمایش بگذارید و با فهرست‌های رایگان Google در برگه خرید، ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید.اگر در ایالات متحده می فروشید، محصولات شما می توانند در جستجوی Google، Google Images و Gmail نیز ظاهر شوند.درباره کشورهای پشتیبانی‌شده برای فهرست‌های رایگان Google در اینجا بیشتر بیاموزید.با Google Ads ترافیک فروشگاه و فروش را افزایش دهیدکسب و کار خود را با کمپین های Performance Max رشد دهید. یک کمپین تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات خود در جستجوی Google، خرید، YouTube، Gmail و شبکه نمایش ایجاد کنید.حساب Google Ads خود را متصل کنید، بودجه انتخاب کنید و کمپین خود را مستقیماً از داشبورد WooCommerce خود راه اندازی کنید. همچنین می توانید تجزیه و تحلیل کمپین ها را بررسی کنید و به گزارش های خودکار دسترسی داشته باشید تا به راحتی ببینید که تبلیغات شما چگونه کار می کند.در اینجا درباره کشورها و ارزهای پشتیبانی شده برای کمپین‌های Performance Max بیشتر بدانید.وقتی اولین 500 دلار خود را خرج کردید، 500 دلار اعتبار تبلیغاتی گوگل دریافت کنید!یک حساب Google Ads جدید از طریق Google Listings & Ads ایجاد کنید و یک کد تبلیغاتی به طور خودکار روی حساب شما اعمال می شود. شما 60 روز فرصت دارید تا 500 دلار برای دریافت اعتبار تبلیغاتی 500 دلاری خرج کنید. شرایط و ضوابط کامل را اینجا

Google Listings & Ads makes it simple to showcase your products to shoppers across Google. Whether you’re brand new to digital advertising or a marketing expert, you can expand your reach and grow your business, for free and with ads.
Sync your store with Google to list products for free, run paid ads, and track performance straight from your store dashboard.
With Google Listings & Ads:
– Connect your store seamlessly with Google Merchant Center.
– Reach online shoppers with free listings.
– Boost store traffic and sales with Performance Max Campaigns.
Connect your store seamlessly
Integrate with Google Merchant Center to upload relevant store and product data to Google. Your products will sync automatically to make the information available for free listings, Google Ads, and other Google services.
Create a new Merchant Center account or link an existing one to connect your store and list products across Google for free and with ads.
Reach online shoppers with free listings
Showcase eligible products to shoppers looking for what you offer and drive traffic to your store with Google’s free listings on the Shopping tab.
Your products can also appear on Google Search, Google Images, and Gmail if you’re selling in the United States.
Learn more about supported countries for Google free listings here.
Boost store traffic and sales with Google Ads
Grow your business with Performance Max campaigns. Create an ad campaign to promote your products across Google Search, Shopping, YouTube, Gmail, and the Display Network.
Connect your Google Ads account, choose a budget, and launch your campaign straight from your WooCommerce dashboard. You can also review campaign analytics and access automated reports to easily see how your ads are performing.
Learn more about supported countries and currencies for Performance Max campaigns here.
Get $500 in Google Ads credit when you spend your first $500!
Create a new Google Ads account through Google Listings & Ads and a promotional code will be automatically applied to your account. You’ll have 60 days to spend $500 to qualify for the $500 ads credit. See full terms and conditions here

منابع:

  • https://fa.wordpress.org/plugins/google-listings-and-ads/

دیدگاه‌ خود را بنویسید