تنظیمات ارسال ایمیل از وردپرس

قالب های ایمیل افزونه (ultimate-member)UM

از زمان UM2.0.x، کنترل‌کننده‌ها و مکان جدیدی برای الگوهای اعلان‌های ایمیل فروشگاه وجود دارد.

تصمیم گرفته شد که الگوهای ایمیل اصلاح شده از گزینه‌های WP به فایل‌های الگو منتقل شوند زیرا اندازه قالب‌ها می‌تواند بسیار بزرگ باشد. این یک روش نسبتاً رایج است که مزایای خود را دارد. همه الگوها در یک مکان ذخیره می شوند و فایل ها به راحتی قابل ویرایش هستند.

بنابراین، وقتی الگوی ایمیل را با استفاده از صفحه wp-admin ویرایش می‌کنید افزونه عضو نهایی(ultimate-member) > تنظیمات > ایمیل در پوشه‌ای با موضوع/موضوع کودک شما ذخیره می‌شود (به عنوان مثال “wp-content/themes/twentyseventeen/ultimate-member/email/ Welcome_email.php” مسیر الگوی “ایمیل خوش آمدگویی حساب” است.

مهم: فایل‌های الگو را در پوشه افزونه “wp-content/plugins/ultimate-member/templates ویرایش نکنید /email/“. شما این تغییرات را در ارتقاء UM از دست خواهید داد.

مهم: اگر از طرح زمینه خود استفاده نمی کنید، لطفاً یک بچه قالب (چیلد دم) را ایجاد کنید. اگر الگوهای سفارشی در طرح زمینه به‌روزرسانی شوند، از بین خواهند رفت.

افزونه Ultimate Member به طور خودکار زیرپوشه های مورد نیاز را در فهرست تم ایجاد می کند، اما به ندرت ممکن است توسط پیکربندی سرور مسدود شود. در این صورت می توانید سایت را از طریق FTP متصل کنید و زیر پوشه های مورد نیاز را به صورت دستی ایجاد کنید. “عضو نهایی» پوشه در موضوع قابل نوشتن

تصویر – مجوزهای دایرکتوری برای “عضو نهایی» پوشه

اگر از افزونه چند زبانه WPML استفاده می کنید، می توانید الگوهای ایمیل را ترجمه کنید. فایل های قالب ترجمه شده در زیر پوشه ها ذخیره می شوند.

تصویر – مکانی از الگوهای ایمیل در درخت فایل ها.

مقالات مرتبط

منبع:

آخرین به روز رسانی در 2 مارس 2023

https://docs.ultimatemember.com/article/1335-email-templates

دیدگاه‌ خود را بنویسید