Beaver Builder

صفحه ساز Beaver Builder چیست؟
Beaver Builder یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن انعطاف پذیر است که در قسمت جلویی وب سایت وردپرس شما کار می کند. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، دوست دارید کنترل وب سایت خود را به دست بگیرید. نوشتن HTML یا مبارزه با کدهای کوتاه گیج کننده را متوقف کنید. با Beaver Builder، ساخت صفحات زیبا و حرفه ای وردپرس به آسانی کشیدن و رها کردن است.

ویدیوی زیر را تماشا کنید یا نسخه ی نمایشی را امتحان کنید برای دیدن آن در عمل!

پشتیبانی پریمیوم

تیم Beaver Builder پشتیبانی بسیار محدودی را در انجمن های WordPress.org ارائه می دهد. لطفاً سؤالات یا گزارش‌های اشکال را به پشتیبانی افزونه پست کنید، اما برای پشتیبانی به‌موقع، توصیه می‌کنیم مجوز Beaver Builder را خریداری کنید.

در کنار دسترسی به تیم پشتیبانی متخصص ما، بسیاری از ویژگی‌های صرفه‌جویی در زمان در نسخه‌های پریمیوم وجود دارد که آن را برای هر کاربر جدی وردپرس ارزشمند می‌کند. همین امروز مجوز بگیرید

شما همچنین می توانید به ما مراجعه کنید پایگاه دانش, یا از انجمن Beaver Builder برای کمک بخواهید فیسبوک or Slack. به خاطر داشته باشید، اینها همگی افرادی هستند که مانند شما داوطلبانه وقت خود را صرف می کنند.

به انجمن رو به رشد ما بپیوندید
یک مستعمره بزرگ وجود دارد (بله، این اصطلاح برای گروهی از بیورها است) از “بیور سازان” که دوست دارند شما را بشناسند! اگر سؤالی دارید، پروژه‌ای برای نشان دادن دارید، یا می‌خواهید با سایر کاربران Beaver Builder ملاقات کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید، احساس می‌کنید که در خانه خود هستید. گروه فیس بوک Beaver Builders or the Beaver Builders کانال Slack. بیا و بگو سلام.

ویژگی های صفحه ساز
ماژول های محتوا: عکس، دکمه، سرفصل، نماد، ویرایشگر متن، HTML، صدا، ویدئو، و. نوار کناری.
طرح‌بندی‌های مبتنی بر ستون با عرض کامل.
نشانه گذاری سبک وزن و معنایی برای حداکثر عملکرد.
پس زمینه ردیف عکس، رنگ و ویدئو.
چیدمان های سازگار با موبایل و پاسخگو.
کلاس ها و شناسه های CSS خود را اضافه کنید.
از ویجت ها و کدهای کوتاه وردپرس استفاده کنید.
با صفحات، پست ها و انواع پست سفارشی کار می کند.
جامعه ای دوستانه و حامی.
ویژگی های پرمیوم
ماژول های اضافی: فرم تماس، برگه ها، لغزنده، جدول قیمت، نقشه، پست های وبلاگ، فرم اشتراک، نمادهای اجتماعی و بسیاری موارد دیگر.
پشتیبانی تخصصی از تیم پشتیبانی در سطح جهانی ما.
قالب های چیدمان از پیش ساخته شده زیبا.
طرح‌بندی‌ها، ردیف‌ها و ماژول‌های تمام صفحه را ذخیره، صادر و استفاده مجدد کنید.
ماژول های سفارشی خود را بسازید.
بدست آوردن صفحه اصلی Beaver Builder برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که ویژگی های برتر ما می توانند برای شما انجام دهند!

مردم واقعا Beaver Builder را دوست دارند
فقط حرف ما را قبول نکنید، در اینجا چند توصیه از کاربران و مشتریان خوشحال وجود دارد.

به عبارت ساده، بهترین صفحه ساز در اکوسیستم وردپرس است. – WP Crafter

“آزادی طراحی کامل بدون کدنویسی و همچنین کاملاً پاسخگو است.” – اسکای بورو

“استفاده آسان، سریع برای شروع، عمق واقعی محصول، پشتیبانی عالی.” – دیوید برسلر

ماژول ها و ابزارک ها
ما Beaver Builder را با مجموعه‌ای انعطاف‌پذیر از ماژول‌های محتوا بارگذاری کرده‌ایم تا به شما در ایجاد طرح‌بندی‌های خیره‌کننده و صفحات فرود در یک سیستم بصری کشیدن و رها کردن کمک کند. Beaver Builder همچنین از ویجت‌ها و کدهای کوتاه وردپرس اصلی و شخص ثالث پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید از Beaver Builder با همه افزونه‌های دیگر مورد علاقه خود استفاده کنید!

یک صفحه ساز وردپرس که با قالب شما کار می کند
بله، درست است! Beaver Builder برای کار با تقریباً هر تم وردپرس طراحی شده است. امروز Beaver Builder را در وب‌سایت موجود خود امتحان کنید، یا ارتقاء و استفاده از چارچوب برجسته Beaver Builder (موجود در بسته‌های حرفه ای و آژانس) را برای پروژه بعدی خود در نظر بگیرید.

صفحه ساز وردپرس که ۱۰۰% سازگار با موبایل است
هر قسمت از طرح بندی Beaver Builder یا صفحه فرود کاملاً واکنش گرا است و در هر اندازه صفحه نمایشی زیبا به نظر می رسد. طراحی وب ریسپانسیو هرگز آسان تر نبوده است.

صفحه ساز وردپرس که برای عملکرد بهینه شده است
ما Beaver Builder را برای ایجاد طرح‌بندی و صفحات فرود طراحی کرده‌ایم که سریع بارگیری می‌شوند. بسیاری از سازندگان صفحه، تعداد نامناسبی از اسکریپت ها و شیوه نامه ها را در هر صفحه در سایت شما بارگذاری می کنند. نه Beaver Builder! فقط دارایی های مورد نیاز برای یک طرح بندی یا صفحه فرود معین را بارگیری می کند.

کلاسیک پرس
این افزونه سازگار است کلاسیک پرس.

راه اندازی

  1. Beaver Builder را از طریق دایرکتوری افزونه وردپرس یا با آپلود فایل ها در سرور خود در wp-content/plugins نصب کنید.
  2. پس از فعال کردن Beaver Builder، به صفحه تنظیمات در تنظیمات > صفحه ساز برای پیکربندی انواع پستی که می خواهید با آن کار کند.
  3. یک برگه Page Builder در قسمت ویرایش صفحه/پست ظاهر می شود. همچنین، گزینه Page Builder در نوار مدیریت وردپرس در قسمت جلوی وب سایت شما ظاهر می شود.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به ما مراجعه کنید پایگاه دانش. به خاطر داشته باشید که همه ویژگی های شرح داده شده در پایگاه دانش در این نسخه از افزونه Beaver Builder موجود نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید