افزونه کپی‌مطلب و صفحات تکراری

Try it out on your free dummy site: Click here => https://tastewp.com/plugins/copy-delete-posts.
(this trick works for all plugins in the WP repo – just replace “wordpress” with “tastewp” in the URL)

بهره وری وردپرس خود را بصورت چشمگیر افزایش دهید!

پلاگین کپی صفحه ، ایجاد صفحات تکراری یا کپی کردن پست ها – و حذف مجدد آنها را بسیار آسان می کند!

و چرا ایجاد صفحات تکراری مفید است؟ در اینجا فقط برخی از موارد استفاده وبیان شده:

صفحات تکراری بعنوان یک میانبر استفاده از عناصری که مکرراً از آنها استفاده می کنید بسازید (مانند پاراگراف های متنی ، تصاویر ، فیلم ، تصویر برجسته و غیره)
بصورت سریع تنوعی از یک صفحه یا پست ایجاد کنید و آن را تغییر دهید و در کنار هم مقایسه کنید (برای خود ، مشتری یا شرکت)
یک مجموعه کامل از قالب های صفحه ایجاد کنید و سپس دوباره آنها را برای پروژه ها ، مشتریان یا محصولات مختلف استفاده کنید.
تغییرات زیبایی را در یک صفحه خاص اعمال کنید، و در عین حال نسخه قدیمی را نیز نگه دارید که در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشید.
یک قالب صفحه “ویژه تعطیلات” تهیه کنید و از آن برای تعطیلات مختلف با تنظیمات مربوطه استفاده کنید
برای صفحات استفاده شده در صفحه ساز با تنظیمات سفارشی آنها موارد تکراری ایجاد کنید
همچنین می توانید با بارگیری ۱۰۰۰ صفحه تکراری، یک تست بارگذاری روی سرور خود انجام دهید و نحوه رفتار سرور را پیگیری کنید. همچنین با استفاده از این پلاگین به راحتی می توانید صفحات و پست ها را هر زمان که احساس کردید زمان پاکسازی فرا رسیده است به صورت انبوه حذف کنید !

نحوه استفاده از آن

آموزش تصویری دو دقیقه ای و شما آماده استفاده از آن هستید ، کپی صفحه به همین سادگی است!

پس از نصب ، یک دکمه جدید کپی صفحه مشاهده خواهید کرد که با حرکت موس بروی آن، یک راهنمای ابزار نمایش داده می شود (به تصویر صفحه مراجعه کنید) که به شما امکان می دهد صفحات یا پست ها را با استفاده از گزینه های مختلف کپی کنید:

صفحه را کپی کنید ویا یک پست تکراری را فوراً با یک کلیک ایجاد کنید.
برای مشاهده گزینه های اضافی صفحه کپی ، صفحه را گسترش دهید و مشخص کنید که کدام عناصر باید برای کپی صفحه یا کپی پست فعلی کپی شوند
دکمه جدید کپی صفحه در دسترس خواهد بود در:

صفحه نمایش همه صفحات وهمه پستها
ویرایش صفحه های نمایش (صفحه تکراری یا پست تکراری در ویرایش صفحه/پست صفحات نمایش مربوطه)
نوار مدیریت (در بالا)
گزینه فله ای برای کپی صفحات یا کپی پست ها در اسکرین همه صفحات و همه پست ها
ویرایشگر گوتنبرگ
می توانید صفحه کپی یا دکمه کپی پست را در هر یک از این مکان ها از منوی پلاگین کپی صفحه (بخش: سایر گزینه ها) پنهان کنید. عملکرد صفحه کپی در صفحه های ویرایشگر امکان ایجاد چندین نسخه سریع و آسان صفحاتی را که در حال حاضر روی آنها کار می کنید (و همچنین بلافاصله آن را در برگه مرورگر جدید باز کنید) می دهد ، بنابراین می توانید به سرعت چند نوع متغیر ایجاد کنید ، و هر کدام را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید ، و سپس از ابزار حذف پستها/صفحات تکراری پلاگین کپی صفحه برای حذف موارد تکراری که دوست ندارید استفاده کنید.

پلاگین کپی صفحه همچنین یک ابزار نامگذاری بصری برای تعریف نحوه نامگذاری صفحات یا پست های کلون شده ارائه می دهد (به عنوان مثال می توانید زمان و تاریخ کپی ، یا شمارنده افزایشی و غیره را اضافه کنید). به این ترتیب می توانید چندین نسخه از صفحه ای را که دارای نام کوتاه است تهیه کنید ، به عنوان مثال. ” صفحه مثال #۴” – جایی که شماره انتهای آن با هر نسخه کپی افزایش می یابد. یا می توانید صفحه را با نام بسیار دقیق تری از نسخه تکراری کپی کنید ، مانند: “صفحه مثال کپی شده در ساعت ۱۴:۲۲:۵۸ روز یکشنبه ۱ دسامبر ۲۰۲۱” – خوشبختانه کد کوتاه تاریخ/زمان PHP در تنظیمات تاریخ سفارشی پشتیبانی می شود. نامهای بلند اغلب تمایز پست کلون را آسان می کنند ، چه برای حذف موارد تکراری و برای مثال چه برای ویرایش کردن آنها.

آیا می خواهید یک صفحه تکراری شامل صفحه های زیرمجموعه آن را نیز ایجاد کنید؟ با همه تنظیمات کپی که در حال حاضر روی نسخه صفحه اصلی اعمال شده است ، می توانید صفحات را به طور کلی با صفحات زیرمجموعه آن ایجاد کنید.

وقتی صفحات را کپی کردید سایر گزینه ها موجود است:

پس از کپی کردن صفحه یا کپی پست ، مشخص کنید به کجا هدایت می شوید
مشخص کنید که کدام کاربران (نقش های WP) برای کپی صفحات یا کپی پست ها مجاز خواهند بود
مشخص کنید که کدام نوع محتوا مجاز به کپی شدن است – صفحات را کپی کنید، پستها را کپی کنید و انواع پستهای سفارشی را کپی کنید
نمایش مرجع صفحه یا پست اصلی کپی شده را فعال/غیرفعال کنید
نه تنها می توانید صفحات را کلون کرده یا پستها را به آسانی کلون کنید ، بلکه پلاگین کپی صفحه نیز ابزاری بسیار پیشرفته برای حذف پست ها/صفحات تکراری ارائه می دهد.

به عنوان بخشی از این فرآیند پاکسازی ، می توانید مشخص کنید:

جایی که پلاگین به دنبال موارد تکراری است (یعنی حذف صفحات، حذف پست ها یا حذف پست های سفارشی)
چه چیزی به عنوان یک صفحه تکراری یا یک پست تکراری در نظر گرفته خواهد شد (یعنی آیا عنوان یکسان ، اِسلگ، گزیده یا تعداد کلمات خواهد بود)
کدام نسخه تکراری را می خواهید حفظ کنید: قدیمی ترین نسخه (اصلی) یا جدیدترین نسخه (آخرین نسخه تکراری)
حتی اگر از این ابزار تکرار کننده برای ایجاد چندین صفحه یا پست در تعداد زیاد استفاده کرده اید ، و می خواهید هر از گاهی از این ابزار برای دور ریختن موارد تکراری استفاده کنید ، اما چند مورد خاص را کنار بگذارید – در این صورت می توانید موارد تکراری را به آسانی و با استفاده از اسکنر ما پیدا کنید. پس از تنظیم پارامترها برای یافتن موارد تکراری ، می توانید از یک کادر جستجو استفاده کنید تا مطمئن شوید موارد تکراری را که نمی خواهید حذف کنید حذف نمی شوند یا موارد تکراری را تا آخرین مورد (شامل نسخه اصلی) حذف کنید. ابزار بررسی موارد تکراری می تواند به شما کمک کند تا موارد تکراری را بیابید و در مواردی که نمی توانید از نام یا تاریخ ایجاد صفحه کلون استفاده کنید با کلیک روی لینک URL/slug بلافاصله صفحه کلون را بطور بصری بررسی کنید.

شما می توانید برای پروسه حذف صفحات یا پست ها محدودیت تعداد حذف ها در زمان تعریف شده را انتخاب کنید- که ممکن است بخواهید از این گزینه زمانی که در یک سرور کند هستید استفاده کنید (با این حال توجه داشته باشید: کدهای پلاگین برای حذف پست یا حذف صفحات از قبل بهینه شده اند ، بنابراین معمولاً نباید مشکلی وجود داشته باشد)

کپی صفحه یک ابزار کلون با طراحی زیبا و مدرن و ویژگی هایی است که فراتر از ابزارهای ایجاد پست تکراری رایج است. امیدواریم کپی صفحه به ابزار ایجاد پست تکراری مورد علاقه شما تبدیل شود ?

پلاگین رایگان کپی صفحه گزینه های زیادی را ارائه می دهد – اگر می خواهید گزینه های بیشتری برای کپی کردن صفحات یا کپی پست ها داشته باشید ، پلاگین ویژه کپی صفحه که ویژگی های اضافی زیر را ارائه می دهد را بررسی کنید:

از چندین مجموعه پیکربندی برای کپی صفحات یا حذف پست ها استفاده کنید – زمانی مفید است که می خواهید بدون نیاز به رفتن به صفحه تنظیمات ، بین انواع کپی به سرعت جابجا شوید.
مجموعه پیکربندی وارد و صادر کردن – یک ابزار مفید برای همه ما که چندین سایت را مدیریت می کنیم و مرتباً پست ها را تکرار می کنیم.
همچنین هنگام کپی صفحات، اطلاعات پلاگین های متفرقه را وارد کنید (به عنوان مثال اطلاعات Yoast که به صفحات/پستها لینک شده است)
ایجاد صفحات تکراری در چند سایت نیز به عنوان یک صرفه جویی واقعی در زمان برای مدیران چند سایته ها ثابت شده است.
حذف خودکار صفحات یا پست ها – برای کاربرانی که پست ها یا صفحات را در تعداد بالا تکرار می کنند بسیار مفید است.
تغییر مسیرهای خودکار را برای صفحات یا پست های حذف شده اعمال کنید
فقط کافیست امتحانش کنید! دوستش خواهید داشت ?

این پلاگین بخشی از خانواده محصولات Inisev است –

دیدگاه‌ خود را بنویسید