< همه مطالب
چاپ

نرم‌افزار WinCam

در این مطلب می‌خوانید

WinCam نرم افزار ضبط و فیلمبرداری از صفحه نمایش دسکتاپ ویندوز است. WinCam با توانایی ضبط تا 60 فریم در ثانیه، اطمینان می دهد که ضبط شما هیچ چیز جزئی را از دست نمی دهد، در حالی که شتاب سخت افزاری ویدیو را به صورت بلادرنگ و واقعاً بی دردسر رندر می کند.
WinCam که به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است، مملو از ویژگی هایی است که امکان استفاده از آن را برای تقریباً هر منظوری فراهم می کند: ضبط آموزش های ویدیویی، ذخیره تماس های اسکایپ، ضبط انواع رسانه در زمان واقعی و ایجاد محتوای بصری با یک کلیک انجام میشود.

پیش نمایش زنده
WinCam همان فلسفه طراحی WinSnap (نرم افزار ایجاد اسکرین شات ما) را در خود جای داده است. در پنل سمت راست، می توانید منبع ویدیو، نرخ فریم و افکت های پس از پردازش را تنظیم کنید و این تغییرات را بلافاصله بدون شروع ضبط پیش نمایش کنید.

زوم نشانگر، برجسته کردن و انیمیشن کلیک
در حال ایجاد یک آموزش، می توانید با تنظیم اندازه، افزودن افکت برجسته و انیمیشن های کلیک ماوس، نشانگر خود را برجسته کنید. از طرف دیگر، هنگام ضبط یک ویدیوی پخش زنده، ممکن است بخواهید نشانگر مزاحم را به طور کامل پنهان کنید.

صدا و میکروفون سیستم
با WinCam، می توانید صدای سیستم، میکروفون یا هر دو را به طور همزمان ضبط کنید. سیگنال های صوتی انتخاب شده به طور خودکار برای دستیابی به بهترین کیفیت ممکن ریسمپل می شوند، با هم مخلوط می شوند و به صورت بلادرنگ در کنار ویدیو رمزگذاری می شوند.

ویرایش ویدیوی اولیه
هنگامی که ضبط به پایان رسید، می توانید آن را پیش نمایش کنید و برخی ویرایش های اولیه را مستقیماً در WinCam انجام دهید. برای تنظیم زمان شروع و پایان ویدیو، روی جدول زمانی دابل کلیک کنید یا از دکمه های نوار ابزار مربوطه استفاده کنید. سپس روی دکمه Save کلیک کنید تا کلیپ خود را به عنوان یک کپی ذخیره کنید یا ویدیوی اصلی را رونویسی کنید.